خانه / گزارش / گردهمایی فعالان فرهنگی جبهه انقلاب(پای کار انقلاب)

گردهمایی فعالان فرهنگی جبهه انقلاب(پای کار انقلاب)

گزارش مراسم پای کار انقلاب ۱۲ شهریور ۱۳۹۷:

 

به گزارش صاحب نیوز حاج حسین یکتا شامگاه دوشنبه ۱۲ شهریور در گردهمایی فعالان جبهه فرهنگی اصفهان که در مسجد رحیم خان برگزار شد، عنوان کرد:

هر کس از ما بپرسد امروز بالای دکل انقلاب چه خبر است می‌گویم امروز با همه شرایط اقتصادی سیاسی و نفوذی های دشمن، آنچه بالای دکل انقلاب پیداست این است که کاملا دشمن در خطر است.

? یکی از دلایل تمام شدن کار دشمن، راه اندازی داعش است
وی افزود: من بر اساس سنت الهی، تجربه ۴۰ ساله و نگاه به دو لب ولی خدا می‌گویم کار دشمن تمام است و این را محکم همه جا بگویید.
فعال جبهه فرهنگی انقلاب یکی از دلایل تمام شدن کار دشمن را راه اندازی داعش دانست و افزود: وقتی دشمن از فرهنگ شهادت ما علیه ما استفاده می کند و نیروی معتقد پرورش می‌دهد یعنی دارد نفس های آخر خود را می کشد.

?وی با بیان اینکه امروز دعوا بر سر تصرف قلوب و عقول است، اظهار کرد: داعش در حالی پدید آمد که دین اسلام در اروپا داشت به دین دوم و سوم تبدیل می‌شد اما داعش امروز در حال فروپاشی است آن وقت نامه رهبری به جوانان اروپا گل می کند.

?ایشان با اشاره به اینکه یهود یقین کرده که کارش تمام است، ابراز کرد: ما در حالی ۴۰ سالگی انقلاب را جشن می گیریم که در لحظه بعثت خبر انقلاب را داده‌اند و طبق گفته حضرت امام در صحیفه فاطمیه یقینا خبر انقلاب را به حضرت داده‌اند..

 

این جلسه هرساله و به میزبانی یکی از مراکز فرهنگی فعال برگزار می گردد که امسال در مسجد رحیم خان و به میزبانی مرکز فرهنگی شهید چمران و در قالب هیئت آسمان برگزار گردید  که بعد از سخنان حاج حسین یکتا ،کتاب ((یادت باشد ))معرفی شد:

 

در آخر جلسه با نوحه خوانی کربلایی سید رضا نریمانی مراسم امسال به پایان رسید.

گزارش کامل تصویری برنامه را می توانید در اینجا مشاهده کنید….!

 

* تیزر و نماهنگ سخنان حاج حسین یکتا را می توانید در اینجا مشاهده کنید….!

همچنین ببینید

اردوی سمیرم ۹۸

أَفَلَمْ يَسِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَيَنْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ ۚ دَمَّرَ اللَّهُ عَلَيْهِمْ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *