خانه / گزارش / امتدادیه / جشن امتدادیه ۱۳۹۸

جشن امتدادیه ۱۳۹۸

گزارش خبرنگار جشن امتدادیه؛ امین باباشاهی

در مرکز فرهنگی شهید چمران کار هیچ وقت تمام نمیشود. بنابر این تنها اختتامیه مفهومی ندارد. امسال نیز مثل همه سالهای قبل در فصل بهار و قبل از آغاز سال تحصیلی مرکز که از تابستان آغاز می شود امتدادیه مرکز برگزار شد.

امتدادیه در واقع جمع بندی برنامه های سال تحصیلی قبل ، اهـداء جوایز به اعضاء به خاطر فعالیتهای سال گذشته و افتتاحیه برنامه های یکساله آینده مجموعه است.

 

به گزارش خبرنگار بخش رسانه (لندیطارا) :

امتدادیه ی مجموعه فرهنگی شهید چمران هر ساله و در تیرماه  برگزار می گردد که امسال در ۱۵تیرماه ۱۳۹۸ با حضور نمایندگان امور مساجد استان اصفهان رنگ بوی دیگری نسبت به سال های دیگر گرفته بود که البته میزبانی از  امام رضا و خدام ایشان را نیز ، باید به ویژه بودن این برنامه اضافه کرد.

 

و اما در ادامه مطلب شمارا به خواندن آنچه در این ویژه برنامه گذشت ، دعوت می کنیم؛

همانطور که از تصاویر مشخصه برنامه ریزی برای چنین برنامه بزرگی نیاز به ماه ها برنامه ریزی و هماهنگی دارد که جای تقدیر دارد از بروبچه های گروه تدارکات و هماهنگی و مدیر بخش امتدادیه جناب آقای کمالی و هم چنین مدیریت مجموعه جناب آقای زمانیان و تمام دست در کاران و نیروهای جهادی که از ۳ ماه قبل توان و تلاش خودشان را صرف این برنامه نمودند.

برای یک کار بزرگ نیاز به یک مکان بزرگ است و از آنجایی که تعداد مدعوین برنامه امسال باتوجه به همکاری دوستان عزیز در امور مساجد استان  نزدیک به ۱۰۰۰۰ نفر می رسید مجموعه بین چندین مکان مختلف شهر به سالن همایش های بین المللی سیتی سنتر به توافق رسید ، البته شایان ذکر است که تلاش بچه ها برای قطعی شدن این محل قابل تقدیر است.

بعد از هفته ها جلسات متداوم بالاخره زمان اجرای این برنامه رسید .

 

 مراسم با تلاوت قرآن مجید توسط یکی از قاریان نوجوان  و طنین انداز شدن سرود ملی کشورمان آغاز شد.

مجری گری این برنامه بر عهده ی دوست عزیزم جناب آقای سید محمد علی ظفر مجری کشوری قرآنی بود که با گریزی به امام رضا(ع) به طور رسمی برنامه را آغاز کرد . سپس از نماینده امور مساجد دعوت شد تا با مدعوین جلسه در مورد فعالیت های یک ساله  دراستان اصفهان صحبت نمایند:

 

سپس گریزی زدیم به مشهد الرضا  و با هماهنگی هایی که طی یک ماه  انجام شده بود از گروه خدام امام  رضا دعوت به عمل آوردیم تا حال و هوای مارا کمی بیشتر امام رضایی کنند و با برافراشتن  پرچم گنبد حرم امام رئوف به معنویت جلسه اضافه کنند.

 

بعد از آن نمایندگان امور مساجد استان اصفهان از پوستر غنی سازی اوغات فراغت رونمایی کردند و سخنانی را حول این موضوع و طرح  و برنامه ریزی آن برای حضار گفتند.

 

 سپس شاهد کلیپ  سرود زیبای سطح سلمان ابوذر بودیم که حدود یک ماه برای اجرای آن تلاش و تمرین کرده بودند  و برای اولین بار کلیپ تصویری از این گروه سخت کوش  تهیه  و برای حضار پخش گردید.

 

در ادامه به سخنرانی مدیر مجموعه  فرهنگی شهید چمران جناب آقای محمد حسن زمانیان پیرامون فعالیت های مجموعه و برنامه های آتی آن پرداخته شد.

 

سپس نوبت به برنامه مهیج  اعلام نفرات برتر هر سطح رسیدیم که ثمره ی یک سال تلاش نوجوانان برتر این مجموعه از سطح های میثم ومقداد و سلمان و ابوذر بود.یک رقابت سخت اما دوستانه  و رفاقتی .

 

 و در پایان مدیر اجرایی جدید مجموعه فرهنگی شهید چمران معرفی شد و از مسئولین فعلی و مسئولین آینده ( سطح عمار ویاسر) قدردانی و تشکر گردید.

« 1 از 2 »

 

همچنین ببینید

اردوی سمیرم ۹۸

أَفَلَمْ يَسِيرُوا فِي الْأَرْضِ فَيَنْظُرُوا كَيْفَ كَانَ عَاقِبَةُ الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ ۚ دَمَّرَ اللَّهُ عَلَيْهِمْ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *