خانه / هیات آسمان / مروری بر اعتکاف ابتدای سال ۹۸

مروری بر اعتکاف ابتدای سال ۹۸

در سومین سال پیاپی با توکّل بر خدا و کمک شایان دست اندرکاران مجموعه فرهنگی چمرانی ها، توانستیم پر قدرت تر از پارسال تجربه قشنگی از اعتکاف در جمع نوجوانان و جوانان چمرانی هارو رقم بزنیم.این اعتکاف در سه روز اول عید و با همه حال وهوایی که دوستان برای عید داشتند و با اینکه بعضی از دوستان موفق به حضور نشدند به صورت با شکوهی برگذار و به کام دوستان نشست. اعتکاف از تاریخ ۲۹ اسفندماه به مدت سه شب برگذار شد.دانش آموزان نوجوان از شب قبل یعنی ۲۸ اسفند ماه در مسجد حضور پیدا کرده تا سحری خود را درکنار دوستان خود و در محفل چمرانی ها میل کنند.
دراین بین ویژه برنامه لحظه سال تحویل با حضور حجّت السلام والمسلمین داستان پور در جمع چمرانی ها و خانواده آنها مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.
در روز آخر اعتکاف، مراسم امّ داوود با شور وحال خاصی برگذار و دانش آموزان در شب ۲ فروردین ۱۳۹۸ با دلتنگی و ناراحتی به خاطر جدایی از دوستان و انس خاصی که با خدا در این سه روز به دست آورده بودند،با گل های رز ، بدرقه و به آغوش خانواده بازگشتند.در این سه روز دانش آموزان نوعی زندگی مجردی را با لذّت روزه گرفتن و خودداری از هرگونه ارتباط با دنیای بیرون مسجد را تجربه کردند.
انشاالله با توکّل به خدا در سال های آینده منتظر خبرهای خوشی از مرکز فرهنگی چمرانی ها باشید.

شما میتوانید  گزارش تصویری این برنامه که بسیار جذاب است را در اینجا ببینید.

همچنین ببینید

گزارش هیات آسمان

گزارش خبرنگار هیات آسمان ؛ امین باباشاهی   امام رضا علیه السلام: «انى ساقتل بالسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *